Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

WYWIADÓWKI                                                         DNI OTWARTE SZKOŁY - 15.30 - 16.30

12.09.2018  godz. 16.30

18.10.2018  godz. 17:00 - spotkanie z rodzicami klasy VI

09.01.2019

10.04.2019

Lista dzieci przyjętych do ZPO Dobrowoda w 2018/2019 roku:

:przedszkole.docx

oddzial_o.docx

kl.1.docx

SZANOWNI RODZICE!

Informujemy, że Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie  przetwarza wizerunek uczniów    ( w tym ich rodziców i opiekunów prawnych) do celów:
· funkcjonowania systemu monitoringu wizyjnego  realizowanego  na podstawie przepisów prawa tj. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r.- prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59 ze zm.) w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, pracownikom i ochrony mienia

oraz
·  związanych z promocji Zespółu Placówek Oświatowych w Dobrowodzie  na podstawie zgód na przetwarzanie danych osobowych.
Za przetwarzanie wizerunków w powyższych zakresach odpowiedzialność ponosi Szkoła.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że zgodnie z obowiązującym prawem, Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie  NIE PONOSI odpowiedzialności za przetwarzanie i rozpowszechnianie przez rodziców danych osobowych, w tym również wizerunku uczniów lub innych rodziców (np. wykonywanie zdjęć, filmów na uroczystościach szkolnych a następnie zamieszczanie ich w Internecie).

Prosimy pamiętać, że rozpowszechnianie danych osobowych innej osoby (w tym ucznia) wymaga uzyskania zezwolenia osoby, której dane są rozpowszechniane lub zezwolenie rodzica/ opiekuna prawnego ucznia.

• Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie
    Dobrowoda 26