• Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie.

  Po raz drugi odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie „ Focus on the UK” zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Zbludowicach. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów Kamil Skotnicki z kl. VII i Wiktor Skiba z kl. VI. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do konkursu. Po wyrównanej walce i dogrywce Kamil zdobył wyróżnienie. Wiktor nie zajął żadnego miejsca. Obaj uczniowie otrzymali dyplomy za udział i ciekawe nagrody.

  Wiśniewska Urszula

 •  Dnia 9 marca 2018r. Dawid Dulik uczeń kl. IV wziął udział  w zakończeniu Szkolnego Tygodnia Kultury Języka w Publicznej Szkole Podstawowej  w Zbludowicach.

  Dawid wykonał pracę  na  Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Lektura w formie komiksu”.

  Praca  konkursowa przedstawiała  sceny z „Akademii pana Kleksa” w formie komiksu

  i Dawid  zajął III miejsce.

  W konkursie wzięli również udział: Maciej Gwóźdź i Natalia Łabaj z klasy IV.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                                                           Marta Skowrońska

 • 7 marca odbyły się warsztaty w ramach zajęć poza lekcyjnych na temat: Bezpośredni wpływ zanieczyszczeń powietrza na środowisko -  główne emisje zanieczyszczeń. Zagrożenia ekologiczne np: efekt cieplarniany, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, smog oraz ich skutki. W warsztatch brali udział uczniowie kl. IV-VII, którzy obejrzeli prezentację multimedialną przygotowaną przez panią Joannę Zych. Po zajęciach uczniowie klasy VII przeprowadzili doświadczenie na temat: Wpływ zasolenia na wzrost i rozwój roślin. W badaniu wykorzystano nasiona rzeżuchy. Uczniowie zaobserwowali, że im wyższe stężenie soli tym słabiej rozwijają się rośliny, gdyż sól ogranicza pobieranie wody przez rośliny.

 • Sztuka bezbłędnego pisania jest umiejętnością coraz rzadszą. Przekonali się o tym uczestnicy Gminnego Konkursu Ortograficznego, który odbył się 7 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju. Jego celem było popularyzowanie zasad poprawnej polszczyzny i podnoszenie sprawności ortograficznej.

  Z trudnym dyktandem zmierzyło się dwóch uczniów naszej szkoły – Patryk Dusza (kl.5)  i Adam Koładziński ( kl.6), którym dziękujemy za udział w konkursie.

 • W ramach realizacji  programu  „Znajdź właściwe rozwiązanie”, propagującego postawy antynikotynowe, dnia 6 marca w szkole odbywało się  spotkanie  uczniów klas VI – VII z pracownicą Sanepidu i funkcjonariuszem Powiatowej Komendy Policji w Busku – Zdroju.

  Pogadanka dotyczyła szkodliwości dymu tytoniowego, kształtowania  postaw asertywnych związanych z unikaniem biernego i czynnego palenia oraz niebezpieczeństw związanych z zażywaniem dopalaczy.

  Na zakończenie pogadanki odbyła się dyskusja na temat przyczyn sięgania przez dzieci i młodzież po papierosy oraz sposobów radzenia sobie z naciskiem grupy rówieśniczej.

 • Dnia 7.03.2018 r. uczniowie klasy I i II wzięli udział w spotkaniu z higienistką szkolną p. Elżbietą Gołębiowską. Pani higienistka zapoznała dzieci z zasadami zdrowego stylu życia. Przedstawiła im również prezentację multimedialną na ten temat. Uczniowie dowiedzieli się, że najważniejszym elementem zdrowego stylu życia jest odpowiednio zbilansowana dieta, odpowiednia ilość snu i aktywność fizyczna. Na koniec dzieci podziękowały pani higienistce i wręczyły własnoręcznie wykonane wiosenne kwiaty.

 • Spektakl Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia pt.„Ten obcy”

     Przedstawienie obejrzane 6 marca w BSCK przez uczniów klas IV – VIII było teatralną realizacją jednej z najgłośniejszych powieści I. Jurgielewiczowej. Akcja dzieje się na wyspie na rzece Młynówce niedaleko wsi Olszyny. Tytułowy obcy ucieka z domu od ojca, który go źle traktuje. Jedyną szansą na lepsze życie jest odnalezienie ukochanego stryja. Poszukując go Zenek spotyka na swojej drodze Ulę, Pestkę, Mariana i Julka. Początkowo cała czwórka nie obdarza zaufaniem nowego przybyłego chłopca, traktując go wręcz jak intruza. Nawet uratowanie przez niego małego dziecka nie poprawia relacji między mieszkańcami wyspy, zwłaszcza w momencie ujawnienia kradzieży pieniędzy. Dopiero później okazuję się, że Zenek był głodny i ukradł pieniądze przekupce, żeby kupić sobie coś do jedzenia. W toku dalszych wydarzeń Zenek zaczyna powoli wzbudzać podziw i sympatię grupy. Pozornie arogancki, pewny siebie i niezbyt uczciwy chłopak odkrywa swoje prawdziwe oblicze wrażliwego, nieszczęśliwego, zagubionego młodego człowieka, któremu cała czwórka bohaterów postanawia pomóc.

  Ten niezwykły spektakl wzbudził aplauz naszych uczniów.
   

 • 06 marca 2018r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,, Młodzież Zapobiega Pożarom". W 41 edycji tego konkursu wzięli udział następujący uczniowie ZPO w Dobrowodzie:

  • w I kategorii wiekowej - szkół podstawowych kl. IV-VI: Dawid Dulik uczeń klasy IV i Łukasz Dulik uczeń  klasy VI.
  • w II kategorii wiekowej klas VII i gimnazjów: Kamil Skotnicki, Jakub Farmas i Maciej Czekaj uczniowie klasy VII.

  W II kategoriach wiekowych wzięło udział ponad 30 uczestników z gminy Busko-Zdrój. Uczniowie naszej szkoły przygotowania rozpoczęli już w styczniu. Wygrali eliminacje szkolne. Testy zarówno w eliminacjach szkolnych jak i gminnych składały się z 25 pytań i zawierały min.: szczegółową wiedzę z zakresu historii, działalności, przepisów przeciwpożarowych, sprzętu, pierwszej pomocy...

  Pisanie testów przebiegło sprawnie. Po podliczeniu punktów okazało się, że w I kategorii wiekowej I miejsce zajął Łukasz Dulik uzyskując 24 punkty.                                            

  W II kategorii wiekowej I miejsce zajął Kamil Skotnicki. Był bezkonkurencyjny - uzyskał maksymalną ilość 25 punktów.

   Jakub Farmas wygrał dogrywkę i zajął II miejsce.

  Bardzo ładnie zaprezentowali się Dawid Dulik, który uzyskał 19 punktów - zabrakło tylko  2 do podium, a Maciej Czekaj pogratulował kolegom sukcesu.

  Uczniowie z rąk  Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój p. Henryka Radosza i organizatorów tych eliminacji otrzymali gratulacje oraz dyplomy, książki i upominki. Jednak główną nagrodą jest awans do eliminacji powiatowych. Także jeszcze wiele pracy przed nami. Młodzież godnie reprezentowała naszą szkołę. Opłacił się trud włożony  w przygotowania.                          

  Składam serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowaniach i w dowiezieniu dzieci na turniej.

             Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!!!

                                                                                                           Barbara Wielgo

   

 • Warsztaty :  Jak segregować śmieci? Koloryzacja- segregacja.

  W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas IV-VII, prowadzącym zajęcia była pani Anita Skotnicka, a zaproszonymi gośćmi byli wychowawcy klas oraz pani dyrektor B. Guzińska.

  Głównym celem warsztatów było kształtowanie zachowań zmierzających do świadomego, ekologicznego postępowania z odpadami oraz przeciwdziałania wytwarzaniu nadmiernej ilości śmieci.

  Zajęcia miały również nauczyć dzieci :

  ·         na czym polega prawidłowa segregacja odpadów /kolorystyka pojemników lub worków,

  ·         co to jest recykling,

  ·         jaki jest szacunkowy czas rozkładu odpadów,

  ·         co zrobić z odpadami niebezpiecznymi / szkodliwymi i gdzie powinno się oddawać takie odpady,

  ·         co to jest PSZOK /Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych/ i gdzie się znajduje,

  ·         do czego można wykorzystać surowce wtórne.

  Zajęcia obejmowały:

  1. 1  Prezentację multimedialną połączoną z dyskusją na temat segregacji i recyklingu odpadów.

  W tej części zajęć wykorzystano plansze dydaktyczne:

  - Recykling

  - Jak prawidłowo segregować odpady

  1. 2Pracę w grupach, polegającą na układaniu puzzli oraz rozwiązywaniu krzyżówek o tematyce ekologicznej.

  Uczestnicy warsztatów bardzo chętnie przyswajali wiedzę, dyskutowali i zadawali pytania. Praca w grupach wzbudzała wiele emocji ale i pozytywnych zachowań. Dzieci współpracowały podczas układania puzzli i dobrze poradziły sobie z rozwiązaniem krzyżówek. Jesteśmy przekonani, że zajęcia te zaprocentują właściwymi nawykami  i zachowaniami w późniejszym życiu naszych uczniów.

   

 • Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy 1 i do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

  Szanowni rodzice/ opiekunowie poniżej znajdują się wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I lub przedszkola do ZPO w Dobrowodzie na rok szkolny 2018/2019 (pliki do ściągnięcia):

  1. Wniosek_o_przyjecie_do_klasy_I.doc
  2. przyjecie_do_klasy_I_dziecka_spoza_obwodu.doc
  3. ZGLOSZENIE__KL_1.doc
  4. wniosek_przedszkole_2018.rtf
 • W tegoroczne ferie w Filii bibliotecznej w Dobrowodzie były zorganizowane zajęcia czytelnicze, konkursy i warsztaty plastyczne.

       Zaczęto od zajęć plastycznych zatytułowanych "Uroki zimy". Podczas wykonywania prac przedstawiających najzimniejszą porę roku dzieci próbowały odpowiedzieć na pytanie czy rzeczywiście nasza zima jest taka zła? Rozwiązywano również zimowe zagadki, rebusy i krzyżówki.

       Na kolejnych spotkaniach  wszyscy uczestnicy zajęć po przeczytaniu fragmentów baśni H. CH. Andersena "Królowa Śniegu", wykonali kule śniegowe.  Zadanie okazało się nie takie łatwe, jednak po zajęciach w naszej  bibliotece wszyscy uczestnicy mogli wziąć do domu na pamiątkę swoją kulę śnieżną. W innych dniach odbyło się wiele konkursów plastycznych i czytelniczych min. „Portret ulubionej postaci bajkowej”, „My się zimy nie boimy”, „Czarodziejskie pejzaże zimowe”.

       Odbyło się również spotkanie integracyjne drużyny zuchowej z ZPO w Dobrowodzie pod opieką dhn. Doroty Olszowej z czytelnikami. Uczestnicy zajęć czytali fragmenty baśni „Calineczka”, następnie wykonali wspólny plakat. Dużo zabawy i śmiechu było podczas gier planszowych szczególnie przy „ Ręka mnie nęka”. Na zakończenie spotkania  zorganizowany został grill i pieczenie kiełbasek. Wykonane podczas ferii prace zostały wyeksponowane w bibliotece.

       Ferie zimowe w Bibliotece należy zaliczyć do bardzo udanych. Koncepcja spędzenia ich w towarzystwie książki okazała się słuszna i zaowocowała nowymi czytelnikami… Ferie się skończyły, ale Biblioteka wciąż jest otwarta i czeka na wszystkich, którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić. Do zobaczenia!

                                                                                                   Marta Skowrońska

 • Klasa I w I semestrze wzięła udział w programie edukacyjnym dla klas pierwszych

  Akademia Bezpiecznego Puchatka.

  Przeprowadzony został cykl zajęć dotyczących bezpieczeństwa.

   1.Poruszania się po drodze.

  2.Przechodzenie przez jezdnię.

  3.Dziecko jako pasażer.

  4.Bezpieczna jazda na rowerze.

  5.Bezpieczeństwo w szkole, w klasie, na przerwie.

  6.Relacje z rówieśnikami.

  7.Bezpieczeństwo w domu.

  8.Dziecko w sieci i na podwórku.

  9.Bezpieczny odpoczynek w czasie ferii i wakacji.

  10 Pierwsza Pomoc.

  Realizując założone cele programu zaprosiliśmy strażaka ( pana Sebastiana Farmasa-tatę Filipa)aby nam zaprezentował jak należy udzielać pierwszej pomocy. Powtórzyliśmy również numery alarmowe.

  Na zakończenie programu i podsumowanie wiadomości dzieci rozwiązały Ogólnopolski Wielki Test Wiedzy o Bezpieczeństwie. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz uzyskaliśmy Certyfikat potwierdzający udział w IX edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka.

  Marta Skowrońska

 • Klasa I zakończyła drugą część udziału w Ogólnopolskim  Projekcie  edukacji prozdrowotnej -„Zdrowo jem, więcej wiem” pod hasłem ZIMA. Przeprowadzono  5 zajęć edukacyjnych.

   

   

   

   

   

   

  Zajęcia 1  W BIAŁEJ KRAINIE – OSTROŻNIE Z CUKREM I SOLĄ

   

  Celem tych zajęć było:

  •       kształtowanie nawyków żywieniowych dotyczących spożywania zdrowych produktów pozbawionych nadmiaru soli i cukru
  •       rozwijanie umiejętności czytania etykiet i rozpoznawania soli i cukru w produktach spożywczych
  •          rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji o wyborze żywności.

  Zabawę rozpoczęliśmy z chustą animacyjną, rysowaliśmy cukrową wróżkę, czytaliśmy gdzie ukrywa się cukier i sól na etykietach opakowań po żywności.

  Zajęcia 2 RUCH TO ZDROWIE

  CELE:

  1. Uświadomienie dzieciom wpływu aktywności fizycznej na stan zdrowia, prawidłowy rozwój i samopoczucie.

  2. Ćwiczenie umiejętności dodawania i odejmowania w przedziale od 1 do 20.

  3. Uczenie zasad współpracy w zespole.

  4. Zwiększanie sprawności fizycznej: rozwijanie skoczności, siły, szybkości i zręczności.

   

  Bawiliśmy się na sali gimnastycznej w „Zgadnij jaki to sport”, „Wymień dyscyplinę sportową”. Odbyły się zawody drużynowe „Pobiegnij i policz” oraz zabawy w parach „Rób to co  ja”.

   

  Zajęcia 3 KONKURS PLASTYCZNY: NAJLEPSZY RYSUNEK ZDROWYCH SŁODYCZY

  Zadaniem konkursowym było wykonanie przez uczniów rysunków zdrowych słodyczy.

  Następnie drogą głosowania wybraliśmy najlepszą pracę a wszystkie  złożyliśmy w Klasową Książkę Zdrowych Słodyczy.

   

  Zajęcia 4 KONKURS BAW SIĘ Z NAMI – OWOCAMI, WARZYWAMI!

  Konkurs  polegał na napisaniu przez dzieci zabawnej historyjki –w postaci bajki,

  wiersza lub komiksu – o warzywach lub owocach i ich przewadze nad słodyczami. Wszyscy ułożyli śmieszne rymowanki.

   

  Zajęcia 5 PROMOCJA PODJĘTYCH DZIAŁAŃ

  Na zakończenie programu odwiedziliśmy dzieci w zerówce i każdy uczeń kl. I zaprezentował swoją rymowankę  lub wierszyk.

   

  Założyliśmy również kącik przyrody w oczekiwaniu na wiosnę.

   

  Po feriach kl.I przystąpi do trzeciej części programu: WIOSNA.

                                                                                                                                                                       Marta Skowrońska

 • 7 lutego 2018r. odbyło się spotkanie policjanta z uczniami naszej szkoły dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Uczniowie otrzymali wiele cennych wskazówek gdzie i jak spędzać przyjemnie i bezpiecznie czas wolny. Policjant również uczulił dzieci  na niebezpieczeństwo korzystania z „dzikich” lodowisk, zabaw blisko ulicy, chodzenia wieczorem bez odblasków.

 • 9 lutego 2018 grupa uczniów z kółka matematycznego z klasy piątej pod opieką pani Bożeny Krupy przedstawiła swój projekt pt. „ Plac szkolny moich marzeń” przed kolegami i koleżankami z klasy IV i klasy VI w obecności ich wychowawców i pani Dyrektor. Nad projektem grupa pracowała metodą projektu.

   

   

  Cele projektu:

  • Cel główny: wykonanie makiety zagospodarowania placu szkolnego w odpowiedniej skali, oszacowanie kosztów i obliczenie pola powierzchni zaprojektowanego placu zabaw
  • Szczegółowe:
  • Zastosowanie matematyki w życiu praktycznym
  • Doskonalenie umiejętności matematycznych tj.: dodawanie liczb, szacowanie, zamiana jednostek długości i jednostek pola, skala
  • Wykorzystanie programu MS Word do opracowania danych
  • Umiejętność planowania zagospodarowania przestrzennego
  • Umiejętność szukania informacji w różnych katalogach i w Internecie
  • Doskonalenie kreatywności, pomysłowości, wyzwolenia aktywności uczniów
  • Umiejętność prezentacji swojej pracy na forum
  • Doskonalenie umiejętności współpracy w grupie

  Uczniowie pracowali w 4 grupach:

  • I grupa – Ola i Natalia opracowały  „kącik rekreacyjno-sportowy”
  • II grupa – Zosia – „wioska indiańska”
  • III grupa – Gabriela i Oliwia – „statek piracki”
  • IV grupa – Patryk i Grzegorz – boiska sportowe

  Podsumowanie projektu:

  Koszt budowy wszystkich boisk

  Powierzchnia razem

  P. nożna 6 150zł + kosz. 18 320zł + siatk.16 718zł + tenis ziemny              14 040zł = 55 228 zł

  1768+96+54+82=2000m2

   

   

  Plac zabaw

  Koszt

  Pole powierzchni

  Boiska sportowe

  Kącik rekreacyjny - Ola i Natalia

  „Statek piracki” - Gabriela i Oliwia

  „kącik indiański”-  Zosia

   

  55 228zl

  14 100zł

  10 495zł

  701,69zł

  2000m2   

  27,38m2

  22,14m2

  7,55m2

  Razem

  80 524,69zł = 81 000zł

  2 057,07m2 = 2 057m2

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Metoda projektu jest jedną z najskuteczniejszych metod uczenia się, ponieważ min. uczniowie zdobywają 70-90% wiedzy i umiejętności; stawiają cele spójne z rozwiązywanym problemem  i poszukują rozwiązań, uczą się w działaniu co przynosi im trwałe umiejętności; nabywają wiadomości w drodze poszukiwania i rozumowania a nie zapamiętywania; łączą teorię z praktyką; uczą się racjonalnie planować, postępować zgodnie z planem, refleksji nad własną pracą i oceny efektów; zyskują samodzielność, autonomię; wykorzystują własne zainteresowania, co zwiększa motywację do nauki; doskonalą komunikację i tworzą więzi.

 • Powiatowy Konkurs  Mitologiczny

  Dnia 6 lutego uczniowie naszej szkoły brali udział w szkolnym etapie Powiatowego Konkursu  Mitologicznego.  Mieli za zadanie rozwiązać niełatwy test z wiedzy o starożytnej Grecji. Konkurencja ta wyłoniła 3 laureatów, którzy zostali wynagrodzeni dyplomami i nagrodami książkowymi ufundowanymi przez dyrektor szkoły, panią Barbarę Guzińską.

  Wyniki konkursu:

  I miejsce: Wiktor Skiba – klasa VI

  II miejsce: Kamil Skotnicki – klasa VII

  III miejsce: Zofia Myszk – klasa V

  Uczniowie Ci będą reprezentować naszą szkołę w marcu w Gminnym Konkursie Mitologicznym.

  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

   

 • Wyśpiewały WYRÓŻNIENIA
  25 stycznia 2018r. uczennice  Zespołu Placówek Oświatowych w Dobrowodzie wzięły udział w II Przeglądzie Artystycznym Kolęd, Pastorałek i utworów bożonarodzeniowych pt.: ,,Hej kolęda, kolęda”. Konkurs ten odbył się w Społecznej Szkole Podstawowej  w Słabkowicach  i stał na bardzo wysokim poziomie. Organizatorzy zapewnili poczęstunek  i przyjazną atmosferę. Emocji nie brakowało. W kategorii klas 0-I wyróżnienie otrzymała Nikola Obcowska  z klasy I – opiekun p. Marta Skowrońska , a w kategorii klas II-IV wyróżnienie otrzymały Milena Gwóźdź i Klara Woś opiekun p. Barbara Wielgo.                        
  Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.  
                                                                                                                                                          Barbara Wielgo

 • Po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Brytyjski (British Day). Głównym celem Dnia Brytyjskiego zorganizowanego w Szkole Podstawowej w Dobrowodzie  było motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Popularyzacja i wzbogacenie wiedzy o kulturze, historii, geografii, życiu codziennym w tych krajach oraz podnoszenie kompetencji uczniów   w zakresie opanowania języka angielskiego. 

  Obchody Dnia Brytyjskiego rozpoczęły się od szkockiego tańca w wykonaniu uczennic z klasy VII. Następnie publiczność została zapoznana z faktami z życia Brytyjczyków. Wielkie emocje wzbudził występ zespołu The Beatles, którzy zaśpiewali piosenkę „She loves you”. W rolę sławnego zespołu wcielili się chłopcy z klasy VI i VII.

  Uczniowie odegrali również sławne postaci wywodzące się z Wielkiej Brytanii. A byli to Królowa Elżbieta II, David Beckham, Król Artur, Robin Hood, Hamlet, Sherlock Holmes, James Bond oraz Harry Potter, który przyleciał na swojej miotle NIMBUS 2000.

  Bardzo pozytywna i żywiołowa reakcja publiczności sprawiła wielką przyjemność aktorom i organizatorom Dnia Brytyjskiego.

  W ramach Dnia Brytyjskiego odbyły się dwa konkursy. W klasach I- III konkurs plastyczny pt., „Nessie- potwór z Loch Ness”. W klasach IV- VII odbył się konkurs pt.” Spell it”, w którym uczniowie mieli za zadanie zapisać literowane wyrazy w języku angielskim.
   
  Najlepsze prace zostały nagrodzone.
  Wiśniewska Urszula

 • W poniedziałek 5 lutego naszą szkołę odwiedził magik. Występy  odbyły się w sali gimnastycznej naszej szkoły.  Zaprezentował naszym uczniom różne sztuczki magiczne . Zadziwiał i zaskakiwał dzieci swoimi magicznymi zdolnościami. Wyjawił także krok po kroku sztuczki z kartami, piłeczkami i innymi przedmiotami. Wszyscy bardzo chętnie uczestniczyli w magicznym przedstawieniu. Natomiast odrobina magii i humoru sprawiła, że wróciliśmy do obowiązków szkolnych w dobrych nastrojach.

                                                                                                                                                             Marta Skowrońska

   

   

 • W czwartek - 2 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się, długo oczekiwana przez wszystkie dzieci, zabawa choinkowa. O godz. 9.00 rozpoczęliśmy bal, na który przybyły: księżniczki, wróżki, piraci, policjanci, supermeni oraz inni bohaterowie dziecięcych bajek. W postacie wcielili się uczniowie kl. I - III oraz dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego tzw.„0”. Zabawa rozpoczęła się tanecznym korowodem przy muzyce granej przez zespół muzyczny. Uczniowie starszych klas swoją zabawę rozpoczęli o godzinie 13:00, ale bawili się przy muzyce przygotowanej przez Marcina Drechnowicza z klasy VII. W przerwach między tańcami wszyscy odpoczywali w swoich salach i częstowali się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, na których pomoc zawsze można liczyć.

  Czas świetnej zabawy bardzo szybko minął, jednak wspomnienia z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Było super!!!

   Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji i wspólną zabawę.

   

strona:

Kontakt

 • Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie
  Dobrowoda 26
  28 -100 Busko Zdrój
 • Tel i fax: 413781525

Galeria zdjęć