• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 odbyło się w naszej szkole o godzinie 8.00 na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor serdecznie powitała zebranych, życzyła zdrowia, sukcesów, rozwoju swoich zainteresowań i uzdolnień. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa z powodu pandemii zebranie uczniów na sali odbyło się w dwóch grupach: klasy I-III, a potem uczniowie z klas IV-VIII. Chór szkolny pod opieką pani Renaty Bugdalskiej wprowadził wszystkich w radosny nastrój powrotu do szkoły.

Dziewczynki z klasy szóstej i siódmej krótkim występem przypomniały o rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!