• Harmonogram rekrutacji w roku szkolnym 2022/2023

     • Zarzadzenie_2022_30.pdf -  Zarządzenie nr 30/2022 Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój z dnia 31 stycznia 2022 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych na 2022/23 rok.

      Ogloszenie_2022.pdf  -  Ogłoszenie Burmistrza o podaniu do publicznej wiadomości kryteriówbranych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

     • Kolędowanie małych misjonarzy.

     • W tym roku kolędnicy misyjni pomimo pandemii postanowili pomóc swoim rówieśnikom w krajach misyjnych. Dzięki otwartości ks. proboszcza mogli zakolędować dla masajskich dzieci podczas Mszy Świętej w święto Trzech Króli.

      W czasie Mszy św. zaprezentowały scenkę pt:” Misyjne czuwanie przy żłóbku” i śpiewały kolędy i pastorałki. Kolędnicy profesjonalnie przygotowali swoje role do inscenizacji oraz stroje pod czujnym okiem rodziców.  Wierni zgromadzeni na Eucharystii mogli obejrzeć scenkę, a wychodząc z kościoła złożyć swoją ofiarę dla dzieci  masajskich.  Ksiądz proboszcz podziękował nam za zaangażowanie i trud.

      Joanna Zych