• Samorząd Uczniowski

• Działalność Samorządu Uczniowskiego

W naszej szkole SU przeprowadził  taneczną przerwę, na której uczniowie bawili się przy różnych utworach muzycznych.

Odbyła się również fit przerwa, w trakcie której SU częstował uczniów i nauczycieli owocami.

SU zorganizował pocztę walentynkową, dzięki której każdy mógł wyrazić swoją sympatię do innych.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• Nasze koło taneczne zaprezentowało się podczas 31 Finału WOŚP w Buskim Samorzadowym Centrum Kultury.

Dziewczynki zatańczyły trzy układy taneczne i zrobiły to bardzo pięknie.

Dyrekcja i Nauczyciele  dziekują Rodzicom za dowiezienie dzieci na występ.

• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• Uroczyste występy z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu przedszkolaków

„…kocha Babcię i Dziadziusia,

Każdy wnuczek, każda wnusia…”

Babcia i Dziadziuś to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. W dniu 20 stycznia w naszej placówce odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka.
            Na występy wnucząt przybyły najukochańsze babcie i dziadkowie. Przybyłych gości powitała dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Dobrowodzie p. B. Guzińska. Przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie taneczne
            i ruchowe. Dumne babcie i dumni dziadkowie z ogromną radością i podziwem obserwowali występ, nie zabrakło też łez wzruszenia. Przedszkolaki z obu grup z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzenia, zarówno podczas prób do występów jak i przygotowując drobne upominki. Dzieci codziennie pytały za ile dni przyjdą do przedszkola dziadkowie, co potwierdza wielką rolę babć i dziadków w życiu dziecka. Na występach dały z siebie wszystko i zaprezentowały swoje umiejętności sceniczne idealnie.

Martyna Nowocień

Małgorzata Sobczak