• Konkurs szkolny "Słodka choinka"

• Pani Dyrektor ogłosiła konkurs ogólnoszkolny pt. "Słodka choinka". 16 grudnia br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu do którego przystąpily wszystkie klasy oraz przedszkolaki. Jury w składzie: pani Dyrektor - Barbara Guzińska, pani Ewa Nowaczkiewicz, pani Joanna Zych oceniło choinki następijąco:

I miejsce - klasa III

II miejsce - klasa 0

III miejsce - klasa IV

Wyróżnienie otrzymała klasa V i VI.

Dyplom za udział otrzymała klasa I, II, VII oraz przedszkolaczki.

Gratulujemy zwycięzcom.

• Smaczna choinka w przedszkolu

• Zgodnie z coroczną tradycją w naszej szkole został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą choinkę. W tym roku choinka miała być nie tylko piękna ale też SMACZNA. Nasza była przepyszna i wyglądała rewelacyjnie-zobaczcie sami.

• Mikołajki w Domu Dziecka w Pacanowie

• 16 grudnia delegacja uczniów z naszej szkoły wraz z rodzicami odwiedziła wychowanków Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej        w Pacanowie. Wizyta była okazją do przekazania podopiecznym domu dziecka drobnych prezencików w postaci słodyczy,ciast oraz pieniędzy na cel budowy nowego Domu Dziecka, które pochodziły ze zbiórki zorganizowanej wśród uczniów naszej szkoły w kwocie 350 złotych. W ten sposób chcieliśmy wspomóc budowę,by dzieci miały jak najlepsze warunki i pokazaliśmy, że pamiętamy słowa bł. Matki Teresy z Kalkuty: " Kwiat rozwija się, gdy świeci słońce, a człowiek rozwija się, gdy kocha".

Rodzicom dziękuję za pomoc.

• Dzień szalonej fryzury

• 12.12.2019r. w naszym ZPO został zorganizowany przez samorząd Uczniowski "Dzień szalonej fryzury". Przedszkolaki również dały się ponieść fantazji i w tym dniu przyszły do Przedszkola w niecodziennych uczesaniach.

• Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

• Pani Renata Bugdalska zorganizowała Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięły udział dzieczynki z klas 0-7. Wszystkie uczestniczki konkursu bardzo ładnie zaśpiewały swoją wybraną kolędę i pastorałkę. Jury w składzie:Pani Dyrektor i pani Joanna Zych miało duży problem w wyłonieniu zwycięzcy.

I miejsce  zajęła ucznnica klasy III - Julia Kubala.

Pozostałe uczestniczki otrzymały dyplom i  upominki.